Podium naszych zawodników w I Wadowickim półmaratonie górskim

W niedzielę (16.08) odbył się I Wadowicki półmaraton górski z malowniczą trasą, po ścieżkach, którymi spacerował i przechadzał się Karol Wojtyła. W biegu tym wystartowali nasi zawodnicy tj. Robert  Makowiec  i Przemysław Bień. 22 kilometrowa trasa biegu rozpoczęła się w  centrum Rzyk i prowadziła między innymi przez Groń Jana Pawła II i praktycznie w całości była trasą typowo górską (około 1 km przewyższenia).  Bieg zakończy się w Hotelu Młyn Jacka.Nasi zawodnicy rywalizację zaczęli w spokojnym tempie i dopiero po ok.6 km zaczęli przesuwać się do przodu co dało im wysokie miejsca. Robert z czasem 1h 42min 07sek zajął 6 miejsce w ogólnej klasyfikacji i 2 miejsce w kat. wiekowej, natomiast Przemek z czasem 1h 46 min 41 sek. uplasował się na 18 miejscu w klasyfikacji  generalnej i  7 miejsce w kat. wiekowej.  Trzeba dodać że bieg ukończyło 258 zawodników. Poniżej zamieszczamy pełne wyniki i zdjęcia z tych zawodów, a naszym zawodnikom życzymy dobrego zdrowia i dalszych sukcesów.