TRZY KOPCE w Krakowie zdobyte przez Roberta z dużym sukcesem.

W niedzielne przedpołudnie 4.10.2015 odbyła się już dziewiąta edycja biegu Trzech Kopców w Krakowie, który jest uważany przez wielu za kultowy bieg w Małopolsce. W tym roku ok. 2 tygodnie przed terminem biegu została przekroczony limit zgłoszeń który wynosił 2500 osób. Jest to jedyny bieg górski w Polsce który odbywa się w centrum miasta. Długość trasy tego biegu to ok. 13km i wiedzie między trzema kopcami: Krakusa, Kościuszki i Piłsudskiego a różnica wzniesień wynosi 160 m. W tym roku w biegu tym postanowił wystąpić nasz zawodnik Robert Makowiec. Jak sam mówi chciał on już wystartować w poprzednich edycjach, ale z różnych przyczyn nie udawało mu się dojechać do Krakowa. W bieżącą niedzielę przy pięknej pogodzie udało mu się wystartować w tych zawodach i zakończyć je z dużym sukcesem. Wśród 2162 zawodników którzy ukończyli zawody Robert zajął 9 miejsce , co dało mu 1 miejsce w swojej kat. wiekowej wśród 316 zawodników w swojej kategorii. Poniżej zamieszczamy link z pełnymi wynikami i relacje foto. Gratulujemy sukcesu.