3 miejsce Roberta Makowca w Biegu Sylwestrowym w Gorlicach!

Już po raz 23 w Gorlicach – 31 grudnia odbył się Bieg Sylwestrowy na dystnasie 5 i 10km. Na starcie zgłosiło się ponad 500 zawodników z Polski oraz z zagranicy, w tym 2-óch naszych reprezentantów Robert i Jarek. Dla obydwu zawodników były to starty kontrolne w zimowych przygotowaniach do wiosennych docelowych imprez biegowych.

Pierwszy z nich, Robert zajął bardzo dobre – 3 miejsce w swojej kategori wiekowej na dystansie 10km oraz 12 miejsce w ogólnej klasyfikacji z czasem 34:17 min. W stawce 288 uczestników, którzy ukończyli ten dystans, pierwsze 3 miejsca przypadły reprezentantom Ukrainy.

Natomiast Jarek wystartował w biegu na 5 km, w którym zajął 15 miejsce w klasyfikacji ogólnej na 171 sklasyfikowanych zawodników. Bieg ukończył z dobrym czasem 17:23 min.

Już od kilku lat Bieg Sylwestrowy w Gorlicach jest mocno obsadzony w najlepszych biegaczy z południa Polski i Zagranicy, dlatego warto podkreślić iż rezultaty uzyskane przez naszych zawodników w tej stawce są bardzo dobre.