II MYŚLENICKI BIEG ULICZNY z dobrym występem naszego zawodnika.

W niedzielne przedpołudnie 13.03 br w Myślenicach odbył się II Myślenicki Bieg Uliczny. Była to już 2 edycja tego biegu a także 2 bieg z cyklu Biegam w Małopolsce. Pogoda w tą niedziele nie była zbyt przyjazna do biegania ale to nie zniechęciło do przybycia Myślenic prawie 800 zawodników z małopolski i nie tylko. Trasa biegu wyznaczona była zgodnie z zachowaniem reguł ujętych w przepisach PZLA i wynosiła 10 km. W biegu tym wystartował zawodnik naszego klubu Robert Makowiec. Dla Robert był to pierwszy start kontrolny w tym sezonie w zawodach w trakcie przygotowań do nowego sezonu biegowego i startów wiosennych. Jak się później okazało Robert może ten start zaliczyć do udanych. Wśród 775 zawodników którzy ukończyli bieg zajął on 17 miejsce, pomiar czasu wskazał 34 min 59 sek, co dało mu także 2 miejsce w kat. wiek.M-40 wśród 119 zawodników tej kategorii. Trzeba dodać że obsada tego biegu była bardzo mocna, bo zwycięzcą został Adam Czerwiński – dwukrotny halowy mistrz Polski na 1500m. Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.