Korona Jej Wysokości Brzanki zostaje w rodzinie Makowców.

W niedzielę 26.06 br. odbył się II bieg na Brzankę. Tegoroczna edycja zgromadzili na starcie 83 zawodników w tym też byli zawodnicy naszego klubu Robert i Jarek Makowiec, Rafał Zaucha. Start biegu usytuowany był koło szkoły w Olszynach, a meta znajdował się obok wieży widokowej koło schroniska na Brzance. Trasę 10 km wiodącą po ścieżkach leśnych najszybciej pokonał zawodnik naszego klubu Robert Makowiec z czasem 42 min 59 s. drugi był Tomasz Koczwara z Radomyśla Wielkiego, a trzeci linię mety minął Jarek Makowiec –LKS Burzyn. Wśród kobiet pierwsze miejsce zdobyła znana Polska zawodniczka w biegach górskich Izabela Zatorska z Montrail Team, tuż za nią przybiegła Lenka Wagner z Bobowej, a trzecia była Beata Słomska z Jodłówki Tuchowskiej. Trzeba także dodać, że trzeci zawodnik naszego klubu Rafał Zaucha zajął wysokie 10 miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych dobrych wyników.