Przemysław Bień – 2-gim zawodnikiem w Ultramaratonie Magurskim!

Przemysław Bień – 2-gim zawodnikiem w Ultramaratonie Magurskim!

W sobotę 22 sierpnia 2015r. w miejscowości Krempna (Beskid Niski) o godz 5:00 rano wystartował Maraton 40km i Ultramaraton  Magurski 80km. Zawdonik LKS Burzyn Przemysław Bień zmierzył się z 40 km trasą . Trasa wiodła na terenie Magurskiego parku Narodowego. Był to dla Niego przede wszystkim start kontrolny przed Ultramaratonem 64 km na Festiwalu Biegów w Krynicy zaplanowanym na 12 września.
Bieg ukończył z bardzo dobrym czasem 3h : 20min : 34sek co dało mu 2 miejsce w klasyfikacji generalnej na 130 startujących – jak widać Jego przygotowania do biegu w Krynicy zmierzają w bardzo dobrą stronę i rozbudzają pełen optymizm przed tym startem!

magura

O to krótka relacja Przemka:
“Wystartowaliśœmy 2 min po starcie zawodników z 80 km, już po ok 6 km dobiegłem do czołówki tego biegu utrzymując się w 3 osobowej stawce przez następne parę kilometrów.
Mijając pierwszy i zarazem największy podbieg zajmowałem 4 pozycje. Po 25 km biegu to atak na 3 pozycję potem szybko udało się dogonić czołówkę i wyjśœć na prowadzenie biegu.
Niestety musiałem uznać wyższość bardziej dośœwiadczonego zawodnika i oddać prowadzenie na ok 33 km i potem spokojnie utrzymując 2 lokatę dobiec do mety.”
Gratulujemy świetnego wyniku zawodnikowi LKS Burzyn i życzymy sukcesu w Krynicy!

Wyniki: http://magurski.com/wp-content/uploads/2015/08/Ultramaraton-Magurski-40km-Open1.pdf

Zapis trasy : https://connect.garmin.com/modern/activity/873564652

magura3

magura2

Odpowiedz

Scroll To Top