ROBERT MAKOWIEC drugim zawodnikiem w biegu w Krakowie.

W dniu 21.08 w Krakowie odbyła się I edycja zwodów sportowych Biegiem na Zakrzówek. Trasa biegu wytyczona była nad zalewem Zakrzówek i liczyła 10 km ( 3 pętle) Była to trasa typowo crosowa z licznymi podbiegami i zbiegami w terenie leśnym. W zawodach tych wystartował nasz zawodnik Robert Makowiec. Robert bieg zaczął spokojnie i z Kaziny okrążeniem przyspieszał. Efekt końcowy okazał się b. dobry bo w stawce 214 zawodników którzy ukończyli bieg zajął on 2 miejsce, przegrywając tylko 2 s z zawodnikiem z Włoch.

Bieg ten również był ostatnim biegiem w cyklu 4 biegów organizowanych przez stowarzyszenie biegaczy ITMBW z Krakowa i w klasyfikacji generalnej całego cyklu ( 4 biegów) zwycięzcą został zawodnik naszego klubu Robert.