Świetny występ Roberta Makowca w IX edycji półmaratonu Jurajskiego!

W dniu 9.06 br przy pięknej słonecznej pogodzie i bardzo wysokiej temperaturze w miejscowości Rudawa koło Krakowa odbyła się IX edycja półmaratonu Jurajskiego. Są to zawody biegowe na które z roku na rok przyjeżdza coraz więcej zawodników z naszego kraju a także z zagranicy. Wśród zawodników którzy ukończyli bieżacą edycję był też zawodnik z naszej miejscowości a mianowicie Robert Makowiec.

Dla Roberta był to już 4 start w edycji tych zawodów a tegoroczy był bardzo udany.

Wśród 1420 zawodników którzy ukończyli zawody zajął on wysokie 9 miejsce w klacyfikacji open z czasem 1h 20 min 15s a w swojej kategorii wiekowej był pierwszy na 416 zawodników.

W zawodach tych jest również prowadzona klasyfikacja drużyn (4 mężczyzn i 1 kobieta) a Robert reprezentuje w tym roku klub AZS AWF Kraków Masters i drużyna ta zajęła 1 miejsce wśród 12 które został zgłoszone do zawodów.

Gratulujemy dobrego wyniku, życzym zdrowia i dalszych sukcesów.