Szybki Internet także w Gminie Tuchów!

Blisko dwa tysiące kilometrów liczyć będzie sieć szerokopasmowego Internetu, który obejmie powiat dąbrowski i tarnowski, w tym także gminę Tuchów. Dzięki tej istotnej inwestycji dostęp do najszybszego Internetu w Polsce zyska prawie 24 tysiące gospodarstw domowych.

„W związku z ogromem prac, który czeka nas przy realizacji projektu, prosimy każdego mieszkańca o współpracę, pomoc i wyrozumiałość przy załatwianiu spraw formalno-prawnych- mówi Mariusz Kuś, przedstawiciel ZICOM Infrastruktura- tarnowskiej firmy, która realizuje to przedsięwzięcie. Do waszych drzwi zapukają nasi pracownicy, każdy z nich będzie zaopatrzony odpowiednim  identyfikatorem i dokumentami- dodaje Mariusz Kuś.

Zbierane oświadczenia (zgody) dotyczą możliwości wejścia na teren nieruchomości i umieszczenia na słupach energetycznych odpowiedniego okablowania. Sieć, która powstanie w ramach inwestycji, pozwoli na korzystanie na szereg nowoczesnych usług, które do tej pory były niedostępne ze względów technicznych. Projekt przewiduje również podłączenie do sieci 150 placówek oświatowych. Łączna wartość inwestycji to blisko 95 milionów złotych.

W Burzynie przedstawicielem zbierającym zgody jest p. Rafał Zaucha.

Odpowiedz

Scroll To Top