Trzecie miejsce Roberta Makowca w Skawinie

Dzień 11 listopada jest dniem w którym Polska odzyskała niepodległość i z tej to okazji w wielu miejscach Polski odbywają się zawody biegowe. Trzecia edycja takiego biegu została rozegrana także w Skawinie ( III Górski Bieg Niepodległościowy Skawina-Mogilany) na dystansie 8 km. W tym to biegu wystartował zawodnik naszego klubu Robert Makowiec. Jak się później okazało start jak najbardziej udany i zakończony sukcesem. Robert znając już trasę z poprzednich edycji w których też starował bieg zaczął spokojnie bo trasa przebiegała cały czas pod górę. W miarę ubywającego dystansu biegł jednym równym tempem i dopiero na ostatnich 2km przyspieszając co dało mu w efekcie 3 miejsce w generalnej klasyfikacji( pierwszy Polak na mecie) Pierwsze dwa miejsca zajęli zawodnicy z Ukrainy. Zawody ukończyło 293 zawodników.

Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy dobrego zdrowia do dalszych treningów.