Zumba w Burzynie! Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia Zumba/Fitness – już od najbliższego piątku 23.10.2015 r. – godz. 18.30 – Hala Sportowa przy ZS w Burzynie.

Czym jest ZUMBA?  jest innowacyjną formą zajęć ruchowych fitness.

To połączenie kroków aerobiku klasycznego, dance, tańców latynoskich, brazylijskich połączonych w proste układy choreograficzne w rytm wesołej rytmicznej i tanecznej muzyki.

Jest nieskomplikowana z uwagi na swobodę w wykonywaniu techniki ruchów i każdy bez względu na wiek może wziąć udział w zajęciach .Uzupełniona ćwiczeniami wzmacniającymi duże grupy mięśniowe lub treningiem obwodowym z daje świetną zabawę, kształtuje koordynację i estetykę  ruchową oraz poprawia sylwetkę ciała. Jest to  dobra okazja aby spróbować czegoś nowego a zarazem innego niż dotychczasowe formy ruchowe przy muzyce. Można się dobrze bawić, a przy okazji spalić dużo kalorii i naładować się pozytywną energią po całym tygodniu codziennych obowiązków domowych pracy i nauki. Ten rodzaj aktywności ruchowej w grupie rozładowuje negatywny stres napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie które pozostaje na długo po intensywnych zajęciach.

zumba

Odpowiedz

Scroll To Top